Free DH - Teknoloji Haberleri, Forum, Sıcak Fırsatlar Apk Mod - Download Best MOD APK Games, Apps For Free

Free DH – Teknoloji Haberleri, Forum, Sıcak Fırsatlar Apk mod

3.9.7

Download APK
3.9/5 Votes: 4,847
Version
3.9.7
Updated
September 28, 2021
Requirements
4.4 ve sonrası
Size
42M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Free DH – Teknoloji Haberleri, Forum, Sıcak Fırsatlar Apk mod

Teknoloji haberleri ve videolar
türkiye’nin en oköklü sosyal ağı ve en eski teknoloji haberleri ve video portalı donanımhaber, yeni mobil uygulaması ile aradığınız her şeyi elinizin altına getiriyor. Modern-day bir kullanıcı arayüzü ve yepyeni bir tasarım anlayışı ile baştan aşağı yeniden tasarlanan mobil uygulamamızda her gün yepyeni teknoloji haberleri, videolar ülkenin ve dünyada gündemin nabzını tutan paylaşımlar, teknolojiye ve hayata dair deneyimler yer alıyor.

sıcak fırsatlar
sıcak fırsatlar da uygulama içerisinde yerini alıyor. Kullanıcı paylaşımları ile büyüyen ve sürekli yaşayan bir dünya olan sıcak fırsatlar forumlarına uygulamadan anında erişebilecek, takip ettiğiniz konulara kolaylıkla göz atabileceksiniz.

forum
nine milyondan fazla konu, 1000’den fazla discussion board
en eski türkçe sosyal ortamlardan biri olan donanımhaber forumlarında a thousand’den fazla forum yer alıyor. 9 milyonun üzerinde konu ve 130 milyonu aşkın mesaj uygulama ile telefonunuzun ekranına geliyor. Her gün binlerce kullanıcı, teknolojiye, ülke ve dünya gündemine, otomobillere ve hayata dair aklınıza gelebilecek her konuda konuşup, paylaşım yapıyor, tecrübelerini paylaşıyor.

DH – Teknoloji Haberleri, Forum, Sıcak Fırsatlar Apk Full download

Eğer siz de kendinizi bir “teknoloji delisi” olarak tanımlıyorsanız, bu alandaki gelişmeler, sıcağı sıcağına telefonunuzun ekranına düşecek. Ayrıca forumda paylaşılan konulardan bir paylaşım yapıldığında veya önemli bir gelişme yaşandığında bildirimler alabilecek, dh kullanıcıları ile mesajlaşabileceksiniz.

2 milyona yakın kullanıcının seçimi ile Öne Çıkan konular ve forumlar
forumda kullanıcıların öne çıkardığı konular ve forumlar ile kitlelerin ilgisini çekmiş gelişmeleri anında takip edebiliyor olacaksınız. Ayrıca dilerseniz siz de paylaşacağınız bir konuyu geniş bir topluluğa yayıp veya paylaşılmış bir konuda öne çıkar butonunu kullanıp insanların dikkatini çekebilirsiniz.

İlginizi Çeken konulardan anında haberdar olun
neler ilginizi çekiyor? Kendiniz bir teknoloji delisi olarak mı tanımlıyorsunuz? Yoksa oyunlar sizin için vazgeçilmez mi? Sıcak fırsatlardan ürün mü kovalıyorsunuz yoksa ihtiyaçlarınız için rotayı yurt dışı e-ticaret sitelerine mi çeviriyorsunuz? Sorulara vereceğiniz yanıt her ne olursa olsun tek uygulama sizin için özelleşerek ilgi alanlarınıza uygun içerikleri favorilerinize getiriyor.

Images

Download links

How to install Free DH - Teknoloji Haberleri, Forum, Sıcak Fırsatlar Apk mod
APK?

1. Filing the downloaded Free DH - Teknoloji Haberleri, Forum, Sıcak Fırsatlar Apk mod
APK file.

2. To Upload.

3. Pay attention to the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Language »