Teknosa – Alışveriş, Teknoloji Apk - Download Best MOD APK Games, Apps For Free

Teknosa – Alışveriş, Teknoloji Apk

5.2.4

Download APK
3.5/5 Votes: 25,747
Version
5.2.4
Updated
October 8, 2021
Requirements
4.4 ve sonrası
Size
20M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Teknosa – Alışveriş, Teknoloji Apk

Teknosa mobil uygulaması ile teknosa mağazaları avucunuzun İçinde

teknosa mobil uygulama ile on line alışveriş yapmak artıokay çadequate daha kolay! Dilediğiniz teknolojik ürünü satın almanız için yapmanız gereken tek şey okayüçüok boyutuna karşın teknoloji mağazaları deneyimi sunan aplikasyonu indirmek.

akıllı telefon, fotoğraf makinesi, oyun konsolu ve pek çok teknoloji ürününü anında satın alabilmeniz için özelleştirilen yazılımla güvenle alışveriş yapabilir, teknosa’nın uygulamaya özel düzenlediği kampanyalardan faydalanabilirsiniz.

kullanımı kolay arayüz

akıllı telefon ve tabletlerinize indirdikten hemen sonra kullanmaya başlayabileceğiniz aplikasyonun kullanımı son derece kolay. Teknosa hesabınızla giriş yapabileceğiniz ya da saniyeler içerisinde yeni bir hesap oluşturabileceğiniz uygulamayla artıok kategorileri keyifle gezip dilediğiniz ürünü sepetinize ekleyebilirsiniz. Sepete ekleme işleminden hemen sonra ürünü peşin olarak ya da taksitle satın alabilirsiniz.

kapsamlı ve anlaşılır kategori düzeni

– television amp; ses ve görüntü

– telefon

– bilgisayar amp; pill

– beyaz eşya ve ankastre

– elektrikli ev aletleri

– oyun amp; hobi

– kişisel bakım

– spor

– foto amp; kamera

– disney collection

tüm bu kategoriler ve ilgili kategorilerin altında yer alan onlarca alt kategori sayesinde aklınızdaki ürünü kısa sürede bulabilirsiniz. Dilerseniz uygulamanın arama okısmını kullanarak da ilginizi çeken ürüne hızlıca ulaşabilirsiniz. Ürün sayfalarında bulunan teknik verileri ve kullanıcı yorumlarını görüntüleyerek satın alacağınız cihaz hakkında daha fazla fikir edinebilirsiniz.

Teknosa – Alışveriş, Teknoloji Apk mod

popüler ve yeni çıkan teknoloji ürünlerini de mobil uygulamanın ana sayfası üzerinden takip edebilirsiniz. Ayrıca, barkod okuyucu özelliğiyle beğendiğiniz ürünlerin barkod fotoğraflarını çekerek teknosa’daki özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

uygulamaya Özel kampanyalar

Önde gelen teknoloji markaları ve finans kuruluşlarının teknosa ile ortaklaşa düzenlediği;

– kişiye özel ve genel indirimler,

– hediye çeki,

– banka kampanyası,

– kredi kartına özel kampanyalar gibi sayısız kampanyaya katılabilirsiniz.

belirli zaman aralıklarında gerçekleştirilen kampanyalar, en iyi ve en yeni teknolojilere, en uygun fiyatlarla ulaşmanızı sağlıyor.

en yakın teknosa’yı hemen bulun

size en yakın teknosa mağazasının nerede olduğunu öğrenmek ve satın almayı planladığınız ürüne, ilgili mağaza aracılığıyla sahip olmak için uygulamadaki “en yakın teknosa” bölümünü kullanabilirsiniz. Bu bölüm aracılığıyla teknosa mağazalarının; yol güzergahı, adresi ve telefonu gibi detaylarını da görebilirsiniz.

teknosa uygulamasına özel avantajlardan yararlanmak, ilginizi çeken ürünleri pratik şekilde incelemek ve satın almak için teknosa aplikasyonunu hemen indirin, kullanmaya başlayın, fırsatlardan haberdar olun!

Images

Download links

How to install Teknosa – Alışveriş, Teknoloji Apk
APK?

1. Filing the downloaded Teknosa – Alışveriş, Teknoloji Apk
APK file.

2. To Upload.

3. Pay attention to the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Language »